1026
EECP (Enhanced External Counter Pulsation) Tedavisi EECP tedavisinin tarihçesi İntra-Aortik Balon Pomp (IABP) uygulamasınının fiziyolojik etkilerini esas alan EECP tedavisi , kalpten pompalanan kan hacmindeki artışa ek olarak kalbe dönen kan miktarını da arttırmaktadır .Böylece IABP gibi girişimsel yöntemlerin dezavantajını taşımamakta, ek kardiyak yarar sağlamaktadır. Çin`de 1960`lı yıllardan beri yaygın bir şekilde uygulanmakta olan EECP tedavisi son 20 yıldan beri Amerika’da , kronik göğüs ağrısı ve...
1518
Dr. Muhammed Pakhuy, son on yıl boyunca yüzlerce hasta üzerinde uygulanan ve son derece başarılı olarak kabul edilen "Pakhuy Diyeti" ile kilo sorunu olan hastaların tedavisine yeni bir boyut kazandırmış bulunuyor. Kardiyolojik hastalıkları yakından ilgilendiren ve çağımızın hatalığı olarak nitelendirilen obezite ve şişmanlık bu diyet ile başarılı bir şekilde tedavi edilebilmektedi r.

Dr. Muhammed Pakhuy, son on yıl boyunca yüzlerce hasta üzerinde uygulanan ve son derece başarılı olarak kabul edilen "Pakhuy Diyeti" ile kilo sorunu olan hastaların tedavisine yeni bir boyut kazandırmış bulunuyor.

Kardiyolojik hastalıkları yakından ilgilendiren ve çağımızın hatalığı olarak nitelendirilen obezite ve şişmanlık bu diyet ile başarılı bir şekilde tedavi edilebilmektedir.

"Pakhuy Diyeti" vücudun normal metabolizma ritminden esinlenerek ve hücre fizyolojisini esas alarak, her hasta için ayrıca uyarlanabilen bir diyet formudur.